Nie wyświetla się poprawnie? Otwórz w przeglądarce

 

Wspieraj swoich studentów dzięki nieograniczonemu dostępowi użytkowników do EBSCO eBooks™

Rozumiemy niezwykłe wymagania stawiane bibliotekom w związku z pracą zdalną uczelni podczas wybuchu epidemii COVID-19 i wspólnie z wydawcami pracujemy nad pomocą, gdzie tylko możemy. EBSCO eBooks podejmuje współpracę z wydawcami, aby w miarę możliwości zrzec się ograniczeń dotyczących jednoczesnego użytkowania, zapewniając nieograniczony dostęp do e-booków:

  • Uaktualnienie istniejących zasobów do modelu "Nielimitowany dostęp dla użytkownika" (UU) do 30 czerwca dla rosnącej listy wydawców.* Aktualizacja ta weszła w życie w poniedziałek, 16 marca.
  • Cena za "Nieograniczony dostęp dla użytkowników" równa cenie zakupu w modelu "Dla jednego użytkownika" przy zakupie nowych e-booków
  • Zapewnianie całodobowej pomocy w zakresie uwierzytelniania w celu ułatwienia płynnego przejścia do zdalnego nauczania i uczenia się.

Kliknij poniższy przycisk, aby zobaczyć stale powiększającą się listę blisko 100 wydawców uczestniczących w tej ograniczonej czasowo ofercie.

Wiedz, że udostępniliśmy także pomocne informacje na temat COVID-19 i Koronawirusa na platformie DynaMed®, których możesz używać i które dalej udostępniać.  Jeśli jest coś jeszcze, co EBSCO może teraz dla Ciebie zrobić, prosimy o poinformowanie nas o tym.

*Jeśli obecnie korzystasz z e-booków wydawców uczestniczących w ofercie, uaktualniliśmy już Twój dostęp do modelu UU za Ciebie i będziemy to robić w miarę dołączania kolejnych wydawców.

 
 
                                                                                                                                              
 
 

Facebook       Twitter       LinkedIn

Niniejsza wiadomość jest przeznaczona dla
kgorkiew@kul.pl
Rezygnacja z subskrypcji  |  Zaktualizuj ustawienia subskrypcji
© 2022 EBSCO Industries, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone
EBSCO Sp. z o.o. | ul. Kopernika 17 | 00-359 Warszawa
Polityka prywatności  |  Skontaktuj się z nami

.